Hoeveel weegt de grootste plaat?
Het product weegt 3,7 kilogram. Dit is het gewicht van de grootste variant.
De drempelhulp van Ricmar is gemaakt van antislip aluminium en is een uitstekend hulpmiddel voor het overbruggen van hoogte verschillen. Deze uitvoering is geschikt voor een belasting van 250Kg en in 3 verschillende hoogten leverbaar.
U kunt deze Ricmar drempelhulp ook tijdelijk inzetten, hij is voorzien van een handvat zodat u hem snel kunt plaatsen en weer weg kunt halen.
Maatvoering:
Pluspunt 1 | Gemaakt van antislip aluminium, met handvat voor mobiel gebruik. |
Pluspunt 2 | In 3 uitvoeringen verkrijgbaar, max. belasting 250kg. |
We beantwoorden uw vragen, denken graag met u mee over de beste oplossing en maken het u makkelijk door direct uw bestelling telefonisch te regelen.Stel een vraag
Able2 is de totaal leverancier van Zorg & Revalidatie hulpmiddelen.
Iedereen gebruikt hulpmiddelen; een pen om mee te schrijven, een stok om mee te lopen, een opener om potjes mee te openen, een beugel voor meer grip bij het gaan staan, een vergrootglas om te lezen. Het zijn allemaal hulpmiddelen die het leven aangenamer en makkelijker maken.
De hulpmiddelen van Able2 zijn toegankelijk, hebben een goede kwaliteit en zijn acceptabel geprijsd. Able2 levert uitsluitend via de vakhandel; medische speciaalzaken, thuiszorgwinkels, webwinkels, revalidatie en speciaalzaken, apotheken en zorginstellingen.