Stevige tas met verstevigingen aan de onderkant. Uw zuurstoftanks zitten zo niet in de weg. De lichtgewicht rolstoel zuurstoftas is ideaal voor patiënten met longemfyseem of andere longaandoeningen.
Geschikt voor twee zuurstofflessen met een diameter van maximaal 11 cm. Inclusief een 30 cm diep vak voor masker/ nasale canule.
Gemaakt van lichtgewicht vinyl mesh.
Afmeting: H 43 x B 12 x D 65 cm.
Pluspunt 1 | Lichtgewicht zuurstoftas voor elk model rolstoel |
Pluspunt 2 | Geschikt voor twee zuurstofflessen |
Pluspunt 3 | Inclusief een vak van 30 cm diep voor een masker of nasale canule |
We beantwoorden uw vragen, denken graag met u mee over de beste oplossing en maken het u makkelijk door direct uw bestelling telefonisch te regelen.Stel een vraag
Able2 is de totaal leverancier van Zorg & Revalidatie hulpmiddelen.
Iedereen gebruikt hulpmiddelen; een pen om mee te schrijven, een stok om mee te lopen, een opener om potjes mee te openen, een beugel voor meer grip bij het gaan staan, een vergrootglas om te lezen. Het zijn allemaal hulpmiddelen die het leven aangenamer en makkelijker maken.
De hulpmiddelen van Able2 zijn toegankelijk, hebben een goede kwaliteit en zijn acceptabel geprijsd. Able2 levert uitsluitend via de vakhandel; medische speciaalzaken, thuiszorgwinkels, webwinkels, revalidatie en speciaalzaken, apotheken en zorginstellingen.