Dé drinkbeker voor trillende handen
Deze beker is speciaal ontwikkeld voor personen die problemen ervaren bij het drinken door trillende handen of een verminderde motoriek. Bijvoorbeeld personen met een verstandelijke of fysieke beperking zoals de ziekte van Parkinson, spastische bewegingen en tremoren.
De beker ziet er van buitenaf uit zoals elke andere beker. Mooi van formaat en met een comfortabel groot handvat. Het handvat is gemakkelijk vast te pakken of over de hand te klemmen. Er kan normaal uit gedronken worden, zonder gebruik van rietjes, tuitjes of deksels.
Dankzij het innovatieve inzetstuk dat speciaal voor deze beker is ontworpen, blijft vloeistof eenvoudig in de beker, zelfs bij grove ongecontroleerde bewegingen. Het oppervlak van het inzetstuk houdt gemakkelijk de vloeistof tegen. De gaatjes aan de zijkant van het inzetstuk zorgen ervoor dat de vloeistof in de beker met een snelheid van 15 tot 18 ml/s kan doorstromen wanneer men de beker kantelt. Hierdoor kan er op normale wijze uit de beker gedronken worden.
Deze handige beker wordt geleverd met inzetstuk, maar is ook te gebruiken als normale beker. Het inzetstuk is eenvoudig te verwijderen.
Let op; de SASSCup is géén anti-lek beker!
De SASSCup is ook te gebruiken voor wat dikkere vloeistoffen. Dranken met een dikte vergelijkbaar met drinkyoghurt zullen langzamer stromen, maar kunnen wel gedronken worden. Vla of yoghurt wordt niet aangeraden.
De beker én het inzetstuk zijn vaatwasmachinebestendig en zijn ook eenvoudig te reinigen met heet water en een borstel. Het materiaal waar de SASSCup van is gemaakt is hydrofoob en stoot water en vuil af, wat het schoonmaken makkelijker maakt.
De SASSCup is door studenten ontwikkeld, is uitgebreid getest en wordt geproduceerd in Nederland.
Pluspunt 1 | Dé drinkbeker bij trillende handen |
Pluspunt 2 | Met speciaal inzetstuk tegen morsen |
Pluspunt 3 | Modern design | Vaatwasmachine bestendig |
We beantwoorden uw vragen, denken graag met u mee over de beste oplossing en maken het u makkelijk door direct uw bestelling telefonisch te regelen.Stel een vraag
Able2 is de totaal leverancier van Zorg & Revalidatie hulpmiddelen.
Iedereen gebruikt hulpmiddelen; een pen om mee te schrijven, een stok om mee te lopen, een opener om potjes mee te openen, een beugel voor meer grip bij het gaan staan, een vergrootglas om te lezen. Het zijn allemaal hulpmiddelen die het leven aangenamer en makkelijker maken.
De hulpmiddelen van Able2 zijn toegankelijk, hebben een goede kwaliteit en zijn acceptabel geprijsd. Able2 levert uitsluitend via de vakhandel; medische speciaalzaken, thuiszorgwinkels, webwinkels, revalidatie en speciaalzaken, apotheken en zorginstellingen.